Ševcovský ples | 3. Ševcovský ples se v roce 2021 neuskuteční

3. Ševcovský ples se v roce 2021 neuskuteční

11 Led 3. Ševcovský ples se v roce 2021 neuskuteční

Vážení návštěvníci plesu, fanoušci hokejových Beranů a partneři akce,

s ohledem na aktuální situaci a platná opatření v boji proti nemoci Covid-19, jsme nuceni 3. ročník Ševcovského plesu zrušit, respektive přesunout na rok 2022. Loni na jaře jsme pevně věřili, že se podaří situaci zvládnout a v roce 2021 bude možné pořádat hromadné akce. Podle toho jsme se také pustili do práce, poskládali nabitý program a vymysleli další novinky, díky kterým jste si měli letošní ples naplno užít. Bohužel nyní musíme s jistotou konstatovat, že se tak nestane.

Velmi děkujeme všem partnerům v čele se Škoda Samohýl Motor, kteří se rozhodli letošní ročník opět podpořit a hlavně vám všem, kteří jste si zakoupili vstupenky v předprodeji. Informace o způsobu přenosu či vrácení peněz přineseme v následujícím článku.

Ačkoliv jsou momentální opatření omezující a každý na ně může mít odlišný názor, musíme respektovat nařízení a v rámci ochrany zdraví se chovat zodpovědně. I tak přispějeme k tomu, aby se kulturní a sportovní svět opět otevřel veřejnosti.

Tým pořadatelů aktuálně řeší termínovou listinu extraligy v sezóně 2021/22 a podle toho oznámíme i nové datum III. ročníku Ševcovského plesu. Doufáme, že se na ples těšíte stejně, jako my a nenecháte si ho ujít. My se na něm budeme snažit zúročit 2 roky práce, takže to bude stát za to!

Přejeme vám hlavně hodně zdraví a pozitivní nálady i v těchto dobách.

Za tým organizátorů ze společnosti Profesmedia
Richard Müller