Ševcovský ples | Druhý ročník plesu je za námi!

Druhý ročník plesu je za námi!

14 Úno Druhý ročník plesu je za námi!

Odchodem posledního návštěvníka letošního Ševcovského plesu se mohli pořadatelé shodnout, že 2. ročník exkluzivní kulturně-sportovní akce se vydařil na výbornou. Bohatý a organizačně náročný program potěšil téměř 800 návštěvníků z řad hokejistů, fanoušků, vedení klubu a sponzorů, kteří se rozhodli večer žluto-modrých barev navštívit.

Hned z úvodu velmi netradičně z projekčního plátna zahájil moderátor Pavel Vacek 2. ročník Ševcovského plesu. Stalo se tak přímo z vozidla ŠKODA KAMIQ od Samohýl Motor, jehož řidičem nebyl nikdo jiný, než do té doby úřadující Sympaťák plesu a brankář A-mužstva Libor Kašík.

Pak už patřil parket tanečnímu páru Karolína Juráčková – Vojtěch Žák, který předvedl sérii klasických tanců. Následně se úvodního slova ujali zástupce pořadatelské agentury Profesmedia Sanny Muharem, primátor statutárního města Zlín Jiří Korec, marketingová specialistka PSG Berani Zlín Karolína Václavková a kapitán extraligového mužstva Tomáš Žižka. 

Po celý večer se o hudební doprovod starala kapela PartyLeaders v sedmičlenném složení, která zahrála průřez písní, jež bylo možno slyšet na společenských večer za posledních 80. let. Ještě než na parket naběhl tým umělců se svým body performance workout vystoupením, který ukázal leckdy až nadpřirozené kreace s vlastním tělem, představila jednu z hlavních soutěžních cen jednatelka vinařství Kněží hora paní Kamila Ingrová. 

Jednalo se o poukaz na degustaci vína na jižní Moravě v hodnotě 8 tisíc korun. Mimo jiné mohli návštěvníci v plesových soutěžích (ať už hra s losy, nebo střelba na bránu) vyhrát zájezd za sportovním zážitkem v hodnotě 15 tisíc korun, zapůjčení vozidla od Škoda Samohýl, originální hokejku s podpisy celého A-týmu, nebo hrané dresy zlínských Beranů přímo z extraligových klání

O video a fotovýstup z plesu se kromě dvojice Dejfoto – Robin Nevřala, staral také tým z CVAKMATU, který rovnou zajišťoval tisk fotografií před fotostěnou, které si mohli všichni ihned odnést v papírové podobě.

Program v malém sále letos zahájila taneční skupina Heart Core Dance Academy a vzápětí se o nepřerušovanou diskotéku postaral DJ. Zanedlouho po skončení vystoupení v malém sále přišla na řadu módní přehlídka v podání svatebního studia Dany Svozílkové Pánské módy Sýkora. Jako modelové v pánských oblecích šli i letos hokejisté. Této nelehké úlohy se zhostili Libor Kašík, Daniel Huf Jakub Šlahař. Komu se líbily obleky hokejistů, měl možnost jeden dle vlastního výběru vyhrát.

Ve spolupráci právě s Pánskou módou Sýkora soutěžilo pět gentlemanů v soutěži o nejlépe uvázanou kravatu. Vítěz pak přímo z rukou majitele značky Ondřeje Sýkory přijal pozvání do jeho prodejny, kde už na něj čeká zbrusu nový oblek na míru.

Největší nervozitu ale pravděpodobně cítil obránce Jakub Ferenc, na nějž padlo pozvání do plesové talk-show. Společně s moderátorem Pavlem Vackem se postarali o několik vtípků mířených jak na A-tým, tak hlavně na svou osobu a bez ostychu zatančil i část choreografie na píseň Single lady od Beyoncé. Jako třešničku nasadil urostlý obránce recept na slovenské halušky a na závěr oznámil, že je nově nastávajícím tatínkem. My se přidáváme s gratulací!

Hned po talk-show přišlo dlouho očekávané vyhlášení hlasování o Tour de Sport Sympaťáka plesu, na němž se mohl podílet každý, kdo vhodil hlas ve foyer svému favoritovi s řad hráčů A-týmu. Výhercem se stal Zděnek Okál, jenž vystřídal na pomyslném trůnu Libora Kašíka. Letošního sympaťáka, stejně jako jednoho vylosovaného hlasujícího, teď čeká společná večeře. Skvělá příležitost potkat svého oblíbeného hráče osobně a navíc u večeře!

Po poslední hudební vložce kapely PartyLeaders už  následovalo půlnoční překvapení. Nic netušící trojice hráčů Daniel Gazda, Antonín Honejsek a Štěpán Fryšara byla vyzvána na pódium. Tam nejprve viděli nominační video od svých spoluhráčů, kteří je namočili do pořádné show. Vzápětí se na parketu objevily tři brazilské tanečnice které předvedly tanec, jež následně trojice hráčů musela podle instrukcí živě na pódiu zatančit. Štěpán Fryšara s Danielem Gazdou se narozdíl od Tondy Honejska nezalekli, a s brazilskými tanečnicemi vystřihli parádní taneční variace v rytmu karnevalové samby. Netrvalo dlouho a společně s nimi tančil naplněný parket kongresového centra.

Po půlnočním překvapení se naposledy ohlásil moderátor Pavel Vacek a uvedl kapelu Kameron s bubeníkem Jakubem Hermanem, který už loni předvedl, že kromě střílení branek, válí skvěle i za bicím.

Úderem druhé hodiny ranní už brány kongresového centra zavíraly za posledními návštěvníky, kteří, jak velmi doufáme, odcházeli maximálně spokojeni.

Děkujeme všem hostům a těšíme se na další rok. Nyní budeme sbírat vaše postřehy a návrhy, které nám můžete zasílat a my uděláme všechno pro to, aby i 3. ročník předčil všechna očekávání!