Ševcovský ples | Předprodej na rok 2021 zahájen už nyní! Permanentkáři na ples se slevou

Předprodej na rok 2021 zahájen už nyní! Permanentkáři na ples se slevou

14 Kvě Předprodej na rok 2021 zahájen už nyní! Permanentkáři na ples se slevou

Na III. ročník Ševcovského plesu si můžete zakoupit vstupenky mnohem dříve, než jste byli za poslední dva roky zvyklí. Ve spolupráci s poskytovatelem e-vstupenek Enigoo jsme pro vás připravili kompletní nabídku tří typů vstupenek na třetí ročník tradičního hokejového plesu. Už nyní si můžete vybrat například stůl, u kterého budete chtít v sobotu 13. února 2021 sedět. Ten, kdo si zakoupí vstupenku v předprodeji do 31. srpna 2020 bude zařazen do slosování o parádní cenu, kterou přímo na plese vylosuje a předá hvězda A-týmu PSG Berani Zlín.

 

V předchozích ročnících bylo zvykem, že prodej vstupenek k sezení probíhal výhradně formou osobního nákupu a začínal až v průběhu listopadu. Na rok 2021 si už můžete jakoukoliv vstupenku zakoupit on-line a z pohodlí domova si vybrat například místo u stolu podle aktuálního plánku. Stejně tak zaplatíte takřka ihned svou platební kartou a vstupenky obdržíte ve formátu PDF na svůj e-mail. S vytištěnou vstupenkou pak jen přijdete na samotný ples, kde se s ní prokážete u vstupu.

 

S novým on-line systémem určitě nerušíme osobní prodej. Pro ty, kteří tak preferují osobní nákup budeme k dispozici na našich prodejních místech, které oznámíme na podzim. Bude se jednat především o ty vstupenky, které se nevyprodají přes internetový systém.

 

Ceny vstupenek jsou pro následující rok ve třech kategoriích

 

Sezení velký sál (rezervace místa u stolu v centru dění s výhledem na pódium) …. 550,- Kč

Sezení balkón (rezervace stolu místa u stolu s výhledem na pódium)…………………… 490,- Kč

Volné sezení (možnost sezení bez rezervace na balkóně nebo ve foyer) ……………… 390,- Kč

 

V.I.P. vstupenka – zájemci o exkluzivní V.I.P. vstupenky pište na e-mail richard.muller@profesmedia.cz. Dle domluvy a požadavků pro vás připravíme speciální nabídku.

 

 

Držitelé permanentních vstupenek PSG Berani Zlín na sezónu 2020/21 mají slevu 100,- Kč na jakoukoliv vybranou vstupenku. Stačí uplatnit kód, který našli ve svém boxu společně s permanentkou. Na jeden kód lze koupit maximálně 4 vstupenky (maximální sleva = 400,- Kč)

 

Nákupem vstupenky s dostatečným předstihem si zajistíte svoje vybrané místo na plese a zároveň podpoříte konání celé akce. Jako odměnu pro vás připravujeme soutěž o originální hodnotnou cenu, kterou si z plesu můžete odnést. Do soutěže bude zařazen každý, kdo zakoupí vstupenku do konce srpna 2020.