Ševcovský ples | Ševcovský ples je tady. Lístky stále k dostání!

Ševcovský ples je tady. Lístky stále k dostání!

05 Úno Ševcovský ples je tady. Lístky stále k dostání!

V reprezentační pauze vyplní čekání na pokračování extraligy dlouho očekávaná akce – druhý ročník Ševcovského plesu, který proběhne v sobotu v Kongresovém centru Zlín za účasti celého A-týmu a vedení klubu. Možnost účasti na jedinečném večeru mají samozřejmě i všichni fanoušci a příznivci Beranů.

Ševcovský ples po loňské úspěšné premiéře nabídne dávku originální zábavy, na které se budou podílet i hokejisté A-týmu PSG Berani Zlín. Těšit se můžete na skvělou hudební produkci v podání osmičlenné kapely PartyLeaders, strhující work-out představení, módní přehlídku a také talk show s jedním z hráčů. Na samotném vrcholu si za žádnou cenu nenechte ujít půlnoční překvapení a ples uzavře svým nadupaným koncertem kapela Kameron, kde za bicí usedne Jakub Herman.

Během večera budou všichni návštěvníci, stejně jako loni, volit jednoho hokejistu v rámci ankety Tour de Sport Sympaťák plesu. Výherce, stejně jako vylosovaný hlasující získají voucher na společnou večeři. Skvělá příležitost se potkat se svým oblíbeným hokejistou!

Program bude tentokrát pestřejší i v malém sále, kde nejprve vystoupí jedna z nejlepších tanečních skupin Heart Core Dance Academy, po niž přebere otěže DJ s jeho nabitým repertoárem horkých hitů.

S prázdnou neodejdete! Máme pro vás také připraveno plno plesových soutěží. 

Tahákem mohou být ceny jako například zájezd za sportovním zážitkem s cestovní kanceláří Tour de Sport, degustace vína na jižní Moravě od vinařství Kněží hora, nebo zapůjčení vozu na víkend od Škoda Samohýl. Jeden šťastlivec si odnese ze speciální soutěže i voucher na kompletní pánský oblek od Pánské módy Sýkora. Samozřejmostí jsou i předměty z hokejového fanshopu, originální dresy, podepsané hokejky a další skvělé ceny s motivy PSG Berani Zlín.

Vstupenky na ples jsou stále v prodeji v prodejně Pánská móda Sýkora nebo informačním centru na radnici. Více informací na www.sevcovskyples.cz/vstupenky.

Od 19:30 se na vás v sobotu 8. února těšíme u bran KC Zlín. Nezapomeňte využít našich fotokoutků ve foyer a fotky nebo videa na sociálních sítích označovat hashtagem #sevcovskyples.