Ševcovský ples | Ve Zlíně vzniká unikátní Ševcovský ples. Hokejový klub je patronem

Ve Zlíně vzniká unikátní Ševcovský ples. Hokejový klub je patronem

01 Lis Ve Zlíně vzniká unikátní Ševcovský ples. Hokejový klub je patronem

 

Rádi byste se setkali s hokejisty A-mužstva jinde než na hokejovém stadionu? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Ve Zlíně se totiž v sobotu 9. února uskuteční první ročník nové a exkluzivní akce s názvem Ševcovský ples. Hokejový klub PSG Berani Zlín je hlavním patronem a spoluorganizátorem, což znamená, že se zde představí celý A-tým.

Ševcovský ples se uskuteční poprvé v sobotu 9. února v Kongresovém centru Zlín. Na veřejnost čeká kromě již zmíněného setkání s hokejisty také velmi zajímavý program. Hudební doprovod večera obstará kapela Fantasy, k vidění bude módní přehlídka, stand-up výstup známé osobnosti, talkshow s hokejisty a v neposlední řadě bude pro návštěvníky připraveno po omezenou dobu pivo zcela zdarma!

Cena vstupenek činí 400 Kč na sezení do velkého sálu, vstupenka na korzo pak bude stát 350 Kč. Prodej začne v prosinci, k dispozici budou při zápasech A-týmu, na dalších prodejních místech po městě a rovněž také on-line.

Proč název Ševcovský ples? Snad nic jiného nemůže být tak typické pro Zlín jako obuvnická historie a současný hokej. Není tedy vůbec náhodou, že tyto dvě odlišné odvětví měly k sobě díky jednomu městu tak blízko. Rok 2019 bude patřit oslavám 90 let od založení zlínského hokeje, který vznikl právě díky dělníkům z Baťových továren. Přestože výroba obuvi už ve Zlíně nedominuje, její hrdý odkaz nesou Zlínští dodnes.

Držet pevně pospolu bylo vždy u ševců zvykem, a to bez ohledu na dobu a okolnosti. PSG Berani Zlín ctí tyto tradice i nadále, a to hlavně s podporou všech, kteří mají své srdce k hokeji nakloněné. Přijďte si společně s hráči a vedením extraligového klubu užít výjimečné setkání, které Ševcovský ples ve své podobě nabízí. Rádi mezi sebou uvítáme každého Zlíňana tělem i duší!