Ševcovský ples | Vstupenky na premiérový ročník Ševcovského plesu v prodeji již od úterý 18. 12.

Vstupenky na premiérový ročník Ševcovského plesu v prodeji již od úterý 18. 12.

14 Pro Vstupenky na premiérový ročník Ševcovského plesu v prodeji již od úterý 18. 12.

Historicky první ročník Ševcovského plesu pod patronací hokejového klubu PSG Berani Zlín se kvapem blíží. Chcete se potkat se svými hokejovými oblíbenci v tváří tvář v netradičním prostředí a zažít nezapomenutelný večer? Svou účast si můžete zajistit již v úterý 18. prosince!  

Pár dní do Vánoc a vy stále nemáte vyřešené všechny dary? Nyní již ano. Vstupenky na Ševcovský ples jsou ideálním dárkem pro všechny zlínské fanoušky a patrioty. Příležitost k jejich pořízení budete mít již následující úterý 18. prosince, kdy bude spuštěn oficiální prodej.

Na co se na plese, který se uskuteční 9. února 2019, těšit? Především na osobní setkání s celým týmem A-mužstva PSG Berani Zlín, vystoupení známého českého stand-up komika Radka Petráše, barmanskou show v podání Barmani Zlín, fantastickou kapelu Fantasy Musicpivo zdarmasoutěže o hokejové i nehokejové ceny, anketu o Sympaťáka plesu z řad hráčů, fotokoutky se zábavnými rekvizitami, půlnoční překvapení a spoustu dalšího. Celým večerem nás provede moderátor Pavel Vacek! Více o programu naleznete ZDE.

Místa, kde budou vstupenky v prodeji:  Oficiální fanshop PSG Berani Zlín a také na Zimním stadionu Luďka Čajky při domácích zápasech A-týmu PSG Berani Zlín. Od ledna bude možné vstupenky zakoupit také v centru město u našeho partnera Anastasia Wedding. 

Ceny vstupenek jsou 400,- Kč sezení velký sál a 350,- Kč volné sezení malý sál.

Pro ty pohodlnější z vás bude v příštím týdnu zahájen i on-line prodej, skrze který si budete moci vstupenky pořídit z vašeho domova. V online prodeji budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Další podrobné informace naleznete v sekci vstupenky.